FER-PLAST zawsze innowacyjni

Pasja – to główna cecha naszych pracowników. Jest to zespół ludzi tworzący wyjątkowe konstrukcje okienne – są to osoby, które przywiązują szczególną uwagę do wyglądu i estetyki stolarki okiennej. Każdy z nich zna materiał i ma doświadczenie, którego używa a wtedy skupia się na produkcji oraz na produkcie. Nasi pracownicy pogłębiają wiedzę dzięki szkoleniom specjalistycznym

Okna PVC

To podstawowy produkt naszej firmy i jednocześnie najstarszy, ale również najbardziej nowoczesny dział produkcji. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze rozwiązania technologiczne i używamy najnowszych linii produkcyjnych Polskiej marki PREZMET. Nowoczesne centra tnące, obróbcze, linie zgrzewająco-czyszczące ze zgrzewarkami czterogłowicowymi, czyszczarkami CNC cztero i pięcioosiowymi to niektóre z maszyn zapewniających dokładność i powtarzalność wykonania stolarki. Łączymy doświadczenie z dokładnością oraz nowoczesną technologią przy produkcji okien.

Tworzymy z Aluminium

Stolarkę aluminiową produkujemy głównie w oparciu o rozwiązania firmy ALUPROF. To pozwala nam dostarczyć Klientom szeroką gamę wyrobów z profili aluminiowych od prostych drzwi czy okien aż po skomplikowane fasady czy ogrody zimowe. Wdrożyliśmy do produkcji również elementy stolarki przeciwpożarowej. Specyfika obiektów, gdzie są wykorzystane rozwiązania z aluminium, wiąże się ze ścisła współpracą pomiędzy naszymi technologami z architektami oraz inżynierami na budowie. Posiadamy odpowiednią kadrę by dostarczyć rozwiązania indywidualnie do każdego budynku.

Okna nieszablonowe

Podstawą działu okien nietypowych są ludzie – jest to czynnik znacznie ważniejszy niż przypadku innych produktów. Dział ten wytwarza stolarkę: drzwi wejściowe, drzwi tarasowe: PSK, HST, Harmonijkowe, okna kształtowe: trójkąty, trapezy, łuki, koła. Do tego działu wybieramy zatem tylko specjalnie wyszkolonych i sumiennych pracowników.

Osłony okienne

Produkcja rolet zewnętrznych to najmłodsza gałąź w naszej firmie. Tworzymy osłony zewnętrzne na okna takie jak systemy nadstawne, adaptacyjne, podtynkowe oraz żaluzje fasadowe firmy ALUPROF. Dział osłon to także produkcja bram i krat przemysłowych oraz moskitier ramkowych, otwieranych i plisowanych. Stabilny systemodawca pozwala nam zachować bardzo wysokie standardy i wprowadzać nowe rozwiązania, dzięki którym Państwa domy stają się bezpieczniejsze i bardziej funkcjonalne.

Połączenie doskonałe

Połączenie okien PVC z Aluminium to jedno z rozwiązań, które posiadamy w naszej ofercie. Okna z nakładkami aluminiowymi umożliwia uzyskanie jak najlepszego efektu wizualnego jak i doskonałego zabezpieczenia okien, poprawia parametry techniczne oraz pozwala łączyć okna lakierowane z różnych materiałów na jednej elewacji obiektu. Dzięki temu zastosowaniu możemy tworzyć okna równie piękne jak i dobre jakościowo.